Valinčių kaimo turizmo sodyba
 


 
Apie mus

 

Tauragės miesto pakraštyje, Taurų kaime, šalia miško yra įsikūrusi Alvyros ir Algirdo Valinčių kaimo turizmo sodyba. Kruopščiai sutvarkyta sodybos aplinka, išpuoselėti augalai, medžio drožybos ir kalvystės kūriniai – tikra atgaiva ne tik miestiečio, bet ir kaimo žmogaus akiai.
Karštą vasaros dieną galėsite atsigaivinti dideliuose tvenkiniuose, šokinėti nuo nardyklos, paplaukioti medine valtele. Sodybos pavėsinėse smagu pavakaroti su draugais, laužavietėje ar kepsninėje pasikepti mėsytės. Pirčių mėgėjams siūlome Rusišką, Turkišką - garinę ir Japonišką pirtį - kubilas stovi ant tvenkinio kranto. Pokylių salės paruoštos priimti iki 50 svečių. Juose sumontuotos kondicionavino sistemos neleis perkaisti, o po linksmos šventės svečiai čia pat galės ir pailsėti. Lovų užteks visiems!
Taip pat teikiamos ir apgyvendinimo paslaugos. Vienu metu galime apgyvendinti iki 50 žmonių. Vietos rasime ne tik firmų darbuotojams, bet ir jų technikai parkuoti. Gyventojų patogumui įrengta darbinių rūbų džiovykla, virtuvės, dušai ir san. mazgai. Šiuolaikiškai įrengta biliardinė. Veikia nemokamas bevielis interneto ryšys.
Sodybos kaiminystėje įsikūręs Taurų Nuotykiu Parkas, siūlantis įvairias pramogas ir aktyvų poilsį. Aktyviai pailsėti greitu metu galėsite ir Valinčių sodyboje.
 
Jeigu kyla klausimų – nesivaržykite ir susisiekite su mumis.
Su malonumu Jums atsakysime!
 
Sodybos draugai

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
valinciusodyba.com © 2013